Ми працюємо та підтримуємо ЗСУ

Про нас

Інтернет-магазин Ant City ─ це магазин і виробник мурашиних ферм.

 

Наша команда постійно вдосконалюється над дизайном і функціональністю формікаріїв і арен, в яких мурашки можуть жити, працювати, добувати їжу і змагатися. За всіма цими процесами Ви можете спостерігати вдома, на роботі чи в офісі, встановивши один з наших Формікаріїв на столі або влаштувати цілий колізей на якому мурахи битимуться як гладіатори. Переможець може залишитися тільки один.

У "Місті мурах" можна придбати вподобану ферму, а також аксесуари. При необхідності ми можемо виготовити ферму на Ваше замовлення, так що там ферму, ціле місто, повністю враховуючи всі побажання і вимоги. Наші мурашині ферми виробляються в Україні, у власному виробничому цеху з використанням нового сучасного обладнання.

 

З питань співпраці, побажань, а також з інших питань, що стосуються мурах і їх житла пишіть на пошту. Ми вітаємо тих, хто мислить з нами в одному напрямку, тому готові співпрацювати. Розглянемо будь-які пропозиції.

 

Наша команда

 

Олександр - Керуючий, засновник компанії

Ідейна людина, яка не боїться частку дикої природи принести в повсякденне життя. У нього професійно-науковий підхід до справи.

 

Анна Спеціаліст з продажу

Допоможе з вибором ферми, надасть найповнішу консультацію, оформить і дбайливо упакує ваше замовлення, а також простежить щоб всі ваші побажання були враховані.

 

Михайло- Конструктор мурашиних ферм

 Ретельно і прагматично конструює для вас ферми.