Ми працюємо та підтримуємо ЗСУ

Мурахи Messor Structor (близкього 20 мурашок)

Код товару: ant-s2
На складі
4
Рейтинг товару
  Складність утримання
  Складність утримання:
  Початківець
  Розмір королеви
  Розмір королеви:
  11-12 мм
  Розмір робочого/солдата
  Розмір робочого/солдата:
  3-5 мм / 5-9 мм
  Вологість
  Вологість:
  Арена: 30-50%
  формікарій: 50-60%.
  розмір
  Розмір (ДхШхВ):
  15см х 2см х 2см

350

грн
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
Доставка у відділення Нової Пошти або курʼєром на вашу адресу за 1-3 дні по Україні
Гарантія якості
На наші ферми ми даємо гарантію - 10 днів. У разі поломки ми ремонтуємо / робимо обмін на таку ж нову ферму або повертаємо гроші.
Цінуємо кожного клієнта
Цінуємо кожного клієнта
Ми прислуховуємось до кожного вашого відгука та покращуємо ферми згідно рекомендацій та побажань, тому нам цінна кожна думка
Бренд AntCity
Виробник AntCity
Вид мурах Мессор Структор
Складність утримання Початківець
Розмір королеви 11-12 мм
Розмір робочого/солдата 3-5 мм / 5-9 мм
Вологість Арена: 30-50%
формікарій: 50-60%.

Даний вид мурах має добре розвинений поліморфізм, в середовищі колонії зустрічаються і робочі, і солдати, а також перехідні форми. Харчуються мурахи насінням рослин. Велика квадратна голова мурашки-солдата говорить про добре розвинені потиличні м'язи, які приводять в рух щелепи.


Сильні жвалами необхідні мурашкам для того щоб перемелювати тверді насіння на невеликі шматочки. Далі в роботу підключаються звичайні робочі мурахи, які перетирають зернятка в борошно, змочують її слиною і утворюють, таким чином, пюре, або як ще називають "мурашиний хліб". Такою їжею вони годують личинки, а також харчуються самі.


Схожа картина робочого процесу спостерігається у мурах листорізів, які такі ж дії проробляють з листям рослин. Месори можуть харчуватися не тільки рослинами, але і активно вживають білки тваринного походження, які вони отримують, харчуючись мертвими комахами і фруктами.


ОСОБЛИВОСТІ


При Стартової колонії, в обов'язковому порядку рекомендується потримати Королеву в інкубаторі протягом 20-40 днів, до появи молодого потомства. Відомо, що чим більше в колонії робочих мурах, тим менше комахи будуть смітити в мурашнику.

Месор Структор є найбільшою мурахою, що живе в нашому кліматичному поясі. Раніше називався M.clivorum, відноситься до сімейства Myrmiciane. Варто сказати про те, що Месори ─ це велетні серед свого сімейства, а також інших підвидів мурах. Розмір робочого мурашки може бути 4-9 мм, в той час, як матка досягає розміру 11-12 мм.

Кожна сім'я мурашок ─ це невелика держава, в якій панує ієрархія. Сім'я налічує не більше 5000 особин, живуть в гніздах, до яких прибудовані надземні споруди. Як правило, це невеликого розміру пагорб, на якому лежить лушпиння від переробленого насіння. Вертикальний тунель налічує різну кількість камер. У ширшому гнізді може бути від 2 до 3 секцій з окремими виходами, називається полісекціонним гніздом.

Мурашник можуть засновувати відразу кілька маток, але в підсумку завжди залишається одна королева, яка і буде правити. Всіх інших або виженуть, або з'їдять. Пізній етап розвитку може мати на увазі поділ колонії. У цьому випадку одна колонія з маткою, личинками і частиною мурашок залишається, а друга ─ йде і знову розмножується, засновуючи своє гніздо.

Мешкає такий вид в пустелях і степах, що проявляє їх особливість ─ розмножуватися навесні, щоб до літа була можливість створювати нові колонії. Месори мають трохи іншу стратегію, вони здатні плодитися і розмножуватися і в серпні, і в травні.

Зиму крилаті мурахи проводять в мурашнику, а в квітні відлітають. Якщо більшість мурашок мають матку в стані личинки, то Мессорі вже вирощують своє молоде покоління. Це пов'язано з тим, що в пустелях і степах найбільш сприятливі умови для розмноження комах, адже добова температура не висока, а вологість прийнятна для розмноження.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 • Назва: Messor structor або Мураха - жнець.
 • Складність утримання: Початківець.
 • Тип колонії: Маногамія.
 • Розмір королеви: 11-12 мм.
 • Розмір робочого/солдата: 3-5 мм; солдат 5-9 мм.
 • Годування: Насіння рослин, білкові корми, включаючи комах (дуже гарні кормові мушки). Для сім'ї з малим розміром до 100 особин, комахи повинні бути заздалегідь вбиті.
 • Вологість: Арена: 30-50%, формікарій: 50-60%.
 • Температура: Арена: 20-30 ° C, формікарій: 21-26 ° C.
 • Замовка: Не потрібна.
 • Тип формікарію: Акриловий, пісочний, гіпсовий.
 • Розімір формікарію: Будь-який розмір.
 • Субстрат на арені: Великий чи дрібний пісок, великі камені, природний сухий матеріал.

ВАЖЛИВО! Використовуйте для зволоження ферми дитячу воду « Малятко», «Аква Няня» або дистильовану воду!