Ми працюємо та підтримуємо ЗСУ

Одним з важливих чинників розвитку і розмноження колонії мурах в домашніх умовах є корм. В даний час розводити комах, доглядати за ними і спостерігати можна вдома, для цього знадобитися формікарій, а також корм. У природньому середовищі вони самостійно добувають їжу для своєї родини, переробляють її і роблять запаси, а вдома про них повинні подбати власники.

Чим харчуються мурахи?

Правильне і своєчасне харчування ─ це успішний розвиток і зростання колонії. В інтернет магазині AntCity можна купити кілька варіантів корму, без якого мурашки не зможуть жити, працювати і розмножуватися.

Натуральний білок

Відмінний білковий корм для мурах ─ це різного роду комахи, які можна зустріти в повсякденному житті. У нашому магазині можна купити універсальний корм, якого вистачає приблизно на півроку.

Зерна і насіння

Сухий корм у вигляді зерен і насіння рослин відмінно підходить для мурах женців, які здатні самостійно переробити його на борошно. Пом'якшивши її своєю слиною, вони отримують пюре, або так званий "мурашиний хліб", яким і харчується вся колонія, від личинок, до королеви.

Корм складається з різних видів насіння, упакованих в зіп пакет. Купивши таку їжу в магазині AntCity, можна бути спокійним, що нові домашні вихованці будуть ситими і здоровими. Такого корми вистачає на невелику колону, близько 300 особин, годувати яку можна 6 місяців.

Солодощі

Поїсти чогось солоденького і отримати порцію глюкози не відмовляться навіть мурашки. Вони із задоволенням харчуються солодкими фруктами, наприклад, грушею, яблуком, бананом або ананасом.

Часті запитання про Корм