Ми працюємо та підтримуємо ЗСУ

Мурашина ферма Будинок Месора Комплект для новачка

Код товару: M-133
На складі
5
Рейтинг товару
  Бренд
  Виробник:
  Місткість мурах
  Місткість мурах:
  до 1500
  Камер зволоження
  Камер зволоження:
  1
  Розширення ферми
  Розширення ферми:
  Так
  Складність утримання
  Складність утримання:
  Початківець
  розмір
  Розмір (ДхШхВ):
  26см х 22см х 7см
-338 грн
економія
1537 грн

1199

грн
Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
Доставка у відділення Нової Пошти або курʼєром на вашу адресу за 1-3 дні по Україні
Гарантія якості
На наші ферми ми даємо гарантію - 10 днів. У разі поломки ми ремонтуємо / робимо обмін на таку ж нову ферму або повертаємо гроші.
Цінуємо кожного клієнта
Цінуємо кожного клієнта
Ми прислуховуємось до кожного вашого відгука та покращуємо ферми згідно рекомендацій та побажань, тому нам цінна кожна думка
Бренд AntCity
Положення Горизонтальна
Арена Є
Виробник AntCity
Місткість мурах до 1500
Матеріал Харчовий акрил
Вид мурах Мессор Структор
Камер зволоження 1
Розширення ферми Так
Країна-виробник товару УКР Україна
Комплект Мурашина ферма , Королева та мурахи 20 +, корм зерновий, піпетка
Складність утримання Початківець

Мурашина Ферма Будинок Месора КОМПЛЕКТ ДЛЯ НОВИЧКА - це чудовий варіант, якщо Ви хочете відразу отримати ферму з усіма необхідними елементами. Придбання цієї мурашиної ферми стане першим кроком у створенні власної великої мурашиної колонії. Завдяки простоті в догляді, з фермою впоратись навіть 6-річна дитина.

Придбайте Мурашину ферму для своєї дитини та подаруйте їй нове хобі. Догляд та спостерігання за мурахами розвиває у дитини відповідальність, любов до природи. Дитина сама може доглядати за мурахами, годувати їх та прибирати у формікарію.

Спостерігаючи за розвитком ферми, дитина має можливість досліджувати життя мурах, що має позитивний вплив на дитину, а догляд за мурахами виховує відповідальність за життя тваринок. Це абсолютно безпечне заняття, оскільки вони не кусаються, а конструкція ферми запобігає їх втечі.


ЗАМОВИВШИ ЦЕЙ КОМПЛЕКТ ВИ ОТРИМАЄТЕМУРАШИНА ФЕРМА
Велика ферма Будинок Месора має достатні розміри для створення великих колоній до 1500 мурах. Завдяки своїй конструкції ферма дозволяє краще спостерігати за ними.
Для наповнення ферми придбайте  декоративний пісок (3 кольори), а також біле та зелене декоративне каміння.


МУРАХИ ТА ДОГЛЯД ЗА НИМИ
В комплекті є колонія з понад 10 мурашок виду Messor Structor. Цей вид мурах поширений в наших широтах та відрізняється з поміж інших своїми великими розмірами.
Для їх годування в комплекті є річний запас зернового корму.
Для легкого догляду за фермою в комплекті присутня піпетка для зволоження;


ДЕКОР
Для прикрашення ферми придбайте декілька елементів декору: мінідерево та дерев'яна драбинка. Всі ці дрібнички зроблять вашу ферму унікальною та неповторною.


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МУРАШИНИХ ФЕРМ ВІД ANTCITY


ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЯ
Мурашина ферма має гіпсовий прошарок, який дозволяє легко зволожувати ферму та зберігати необхідний мікроклімат всередині формікарію, а ледь помітні прорізи дозволяють повітрю проходити всередину не утворює протягів, яких мурахи бояться.

КОНТРОЛЬ ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ
Мурашина ферма має систему перегородок, завдяки якій можна контролювати розселення мурах у формікарію. Таким чином можна спостерігати за діяльністю мурах у різних ситуаціях.

БЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ
Мурашина ферма виготовлена з харчового акрилу який є безпечним матеріалом, як для людей, так і для комах. Мурахи виду Messor Structor не кусаються та безпечні при контакті зі шкірою.

РОЗШИРЕННЯ КОЛОНІЇ
Якщо ваша колонія вже достатньо велика та заповнила весь формікарій, можна з легкістю збільшити її приєднавши додатковий модуль або іншу ферму. Усі мурашині ферми AntCity мають можливість підключення між собою.

ДОГЛЯД ЗА ФЕРМОЮ
Завдяки конструкції ферми, догляд за нею не вимагає великих зусиль. За потреби можна зняти кришку та почистити ферму від сміття, попередньо переселивши мурах.

ВЕЛИКА АРЕНА
У кожній фермі AntCity є велика арена, яка дозволяє легко годувати мурах. Також ферму можна прикрасити, що обов’язково викликатиме у мурах цікавість.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 • 1 камера для зволоження;
 • Велика арена;
 • Місткість до 1500 мурах.

ВАЖЛИВО! Використовуйте для зволоження ферми дитячу воду « Малятко», «Аква Няня» або дистильовану воду!

Дивіться також