Ми працюємо та підтримуємо ЗСУ

Інтернет магазин Ant City пропонує асортимент аксесуарів, завдяки яким життя мурашок стане комфортніше, а власники ферми зможуть повноцінно спостерігати за ними і контролювати їх можливу втечу.


Мурахи потребують дбайливого догляду, також як і інші домашні вихованці, а з аксесуарами від Ant City робити це простіше простого, до того ж цікаво, пізнавально і захоплююче. Корисними для мурашника речами стануть:

 - годівнички;
 - кольоровий пісок;
 - арена;
 - датчики температури;
 - гігрометр;
 - лупа;
 - піпетка;
 - щітки для чищення ферми і т.д.


Помічники на всі випадки життя


Якщо мати під рукою необхідний набір аксесуарів, то догляд за комахами не буде складним. Маючи під рукою мініатюрні годівнички, можна спостерігати, як невтомні трудівники тягнуть з неї їжу для своєї колонії. Власник мурашиної ферми може допомогти в цій справі, насипавши їжу в невеликі чашки.

Стежити за температурою в акваріумі допоможуть датчики і термометр. Завдяки ним вчасно можна помітити, коли мурашкам спекотно, а коли холодно. Також необхідно вчасно провітрити або зволожити камери ферми, щоб створити сприятливі умови для розмноження комах і їх проживання.

За допомогою кольорового піску можна створити акваріум своєї мрії, намалювавши цілу картину або різнокольорові орнаменти. Іншу роботу зроблять мурахи, прикрасивши свій будинок лабіринтами, осередками і камерами.

Спостерігати, як змагаються між собою два види мурашок з різних родин можна на арені. Придбати її можна в комплекті з формікаріем, або ж окремо. На цій арені можна побачити справжні бої "універсальних" солдатів з сімейства мурашиних.

Часті запитання про Аксесуари